Kaymakam Aksakal, Denetim Yaptı

0

Trafik güvenliğine dikkat çekmek amacıyla İçişleri Bakanlığınca başlatılan “Bi Hareketine Bakar Hayat” kampanyası kapsamında, Bandırma’da Cumhuriyet Caddesi üzerinde emniyet kemeri denetimi yapıldı.

Kaymakam Engin Aksakal, Jandarma Komutanı Binbaşı Mahir Mavi’nin de katıldığı denetimlerde kontrol noktasında durdurulan araç sürücülerinin trafik kemerini takıp takmadığına bakıldı. Kontrol esnasında araçlarındaz kemer takmış olan sürücülere teşekkür eden İlçe Kaymakamı Engin Aksakal, kampanya hakkında bilgi verdi.

Yazı İçi

Denetimler sonrasında gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Aksakal, “İçişleri Bakanlığımızın başlatmış olduğu, “Bi Hareketine Bakar Hayat” kampanyası doğrultusunda, sürücülerimize, şoförlerimize, emniyet kemeri takılmasının, trafikte güvenlik açısından ne kadar güvenli olduğunu anlatmak istiyoruz. Bu vesile ile de bugün Bandırma’da trafik akışını yoğun olduğu bir caddemizde trafik ekiplerimizle birlikte emniyet kemeri takılmasının, trafik güvenliği açısından ne kadar önemli olduğunu, yüzde 60 oranında trafik riskini azalttığını ifade ediyoruz. Bu konuda sürücülerimizi, gerek aracın ön tarafında oturan hem de aracın arka tarafında oturan yolcularımızı da bilgilendirme amaçlı emniyet kemeri takılmasının önemini uygulamalı olarak ifade etmeye çalışıyoruz” dedi.

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds