KİMSESİZ EVE 3 SEVİMLİ KÖPEK SAHİP ÇIKTI

0

Bandırma Hacıyusuf Mahallesi Yalı Sokak’taki metruk ev, mal sahibi ilgilenmeyince zamana yenik düştü ve yıkılmaya yüz tuttu.

Yazı İçi

Yalı Sokak adından da anlaşılacağı gibi zamanında denizin hemen yanıbaşında denizle adeta iç içe olan deniz manzaralı 2 katlı ahşap ev, mal sahibi dâhil kimse ilgilenmeyince sokak köpekleri sahip çıktı. Evin önünden geçenlerin ilgi odağı olan 3 sevimli köpek fotoğraf çekenlere de poz vermeyi ihmal etmiyor. Yıkılmaya yüz tutan evi sahiplenen köpekleri Mehmet Hanaylı bir hayvansever et ve kemikten oluşan yiyecek vererek doyuruyor. Şimdi artık onlar sokak değil ev köpeği olan 3 köpeğin, evi sahiplendikleri için bir yerde tinercilerden de koruduklarını belirten hayvan dostu Mehmet Hanaylı, kışı geçirdikleri evi sahiplenen köpekleri doyurduğu gibi diğer köpekleri de doyurmaya devam edeceğini söyledi.

HABER: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds