KUŞ CENNETİ YOLU ÇÖKÜYOR

0
Hemen yanında dünyaca ünlü Kuşcenneti Milli Parkı’nın da bulunduğu kırsal Kuşcenneti Mahallesi yolu yer yer çökmeye başladı.
Yazı İçi

Bandırma-Balıkesir karayolundan itibaren mahalle girişine kadar 1 kilometrelik asfalt yol yer yer çökmeye başladı. Dar bir yol olan köy yolunda özellikle göçmen kuşların gelmeye başladıkları mart, nisan ve mayıs aylarından sonra göçe gidecekleri eylül ayına kadar çok sayıda ziyaretçinin geldiği yolda yer yer çökmelerin olması nedeniyle yolda trafikte araçların tehlikeli bir şekilde seyrettiğini belirten sürücüler yolun bir önce yapılmasını istiyor.

HABER: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds