MANYAS BELEDİYESPOR 17 EYLÜL GSK’ NÜ 5-0 MAĞLUP ETTİ

0

Manyas’ta oynanan 1. Amatör Küme Marmara B gurubu maçında Manyas Belediyespor rakibi 17 –Eylül GSK’nü 5-0 mağlup etti.

Her iki takımın da genç oyuncularını sürdüğü maçta her iki takım da beş oyuncu değişiklerini kullandılar. İkisinin de hiçbir iddiasının olmadığı müsabaka da Manyas Belediyespor maç boyunca daha üstün oynadı ve maçın 31. dakikasında Berat takımının ilk golünü kaydetti. İlk yarı Manyas Belediyespor’un 1-0 üstünlüğü ile sona ererken ikinci yarı da yine Manyas Belediyespor’un baskılı oyunu vardı ve 59. dakika da Mesut takımının ikinci golünü kaydetti.

Oyunda ki hakimiyeti tamamen eline geçiren Belediyespor 68 ve 82. dakikalar da tecrübeli oyuncu Emre Aydın’ın ayağından iki gol ve maçın 87. dakikasında ise Niyazi Anıl Özen’in ayağından kazandığı golle maçın sonucunu tayin etti. Maç Manyas Belediyespor 5- 17-Eylül GSK -0 Sahasında ligin son maçını yapan Manyas Belediyespor galibiyet ile maçı tamamladı.

Yazı İçi

Ramazan Aymaz, Hasan Karaçoban, Serkan Yaşa hakem üçlüsünün yönetti.

 Manyas Belediyespor:  1-Ahmet Kılıç 13-İlker Aydın (Emrah Başak) 6-Soner Aydın 88-Soner Çakıroğlu 79-Erkal Tekin (Levent Kandemir) 10-Metin Başak96- Kubilay Ardağ Bilgiç (Evren Şara) 17-Salih Can Acar (Niyazi Anıl Özen) 20-Mesut Çölgeçen (Emre Aydın) 7-Çağrı Kurnaz 8- Berat Demircan şeklinde sahaya çıktı.

 17 Eylül GSK:  1-Orçun Azun 2-Gökdeniz Şahin 3-Can Yılmaz (Yiğit Akın) 4-Gökhan Devir (Ayberk Yıldız) 5-Yiğit Efe Kundaş 6-Gökdeniz Afşin (Mustafa Sönmez) 7-Bayram Örs (Kaan Çapraz) 8-Alper Ertan 9-Eren Kuşçu 10-Berkay Yavaş (Arda Atay) 11-Kaan Keser ile mücadele etti.

HABER: Süleyman ÖZAYDIN/MANYAS

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds