MERDİVENLİ YOL ÇÖKTÜ

0

Bandırma Paşabayır Mahallesi Mehmetçik Caddesi ile Mehmet Akif Ersoy Caddeleri arasında, Eken Prestij Oteli yanındaki merdivenli yol çöktü. Yanan eski un fabrikasının bulunduğu yerde Göktuğ Uğur’un sahibi olduğu Uğur İnşaat tarafından yapılan apartman inşaatının temel kazısı sırasında büyük bir gürültüyle çöktüğü sırada çevrede korku ve heyecan yarattı.

Özellikle Mehmet Akif Ersoy Caddesi’ndeki Erdek, Gönen ve Edincik halk otobüslerinin bulunduğu Batı Garajı’na vatandaşların geliş ve gidişlerinde büyük kolaylık sağlayan hareketli bir yaya yolu olan merdivenli yolda o sırada kimsenin olmamasını şans olarak niteleyen vatandaşlar yolun bir an önce yapılmasını isterlerken, bir kısım vatandaş da perde betonun devam ettirilseydi çökmenin meydanın gelmeyeceğini tahmin ettiklerini ifade ettiler.

Yazı İçi

Uzun bir merdivenli yaya yolu olan geçidin tamamen çökmesi nedeniyle çevrede önlem alındı, Mehmetçik Caddesi de araç trafiğine kapatıldı.

HABERİN İÇİNDEN: İnşaatın yapımı öncesi Mehmetçik Caddesi istikametiyle 2 taraf ciddi bir perde betonla çevrilmişti. Ancak otel tarafındaki perde beton devam ettirilmediği için çalışan iş makinesinin meydana getirdiği titreşimler merdiven altındaki tuğlalarla örülen çok eski istinat duvarın yıkılmasına neden olunca merdiven altı boşaldı ve yolun yaklaşık 50 metrelik bölümü tamamen yıkıldı. Allahtan yapım sırasında yolda yürüyen kimse yoktu. Bu arada Paşabayıra ulaşımın sağlandığı yoğun araç trafiğinin olduğu Mehmetçik Caddesi’nin bir an önce trafiğe açılması isteniyor.

HABER: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds