Mezun Olduğu Okula Müdür Olarak Atandı

Şefik Acar; "Benim 34 Yıllık Hayalimdi"

0

Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şefik Açar 34 yıl sonra hayalini gerçekleştirdi ve mezun olduğu okula müdür oldu.

Manyas’ta doğan ve ilköğrenimini Çakırca köyünde okuyan Şefik Açar, Bandırma Şehit Süleymanbey Ortaokulu’ndan mezun olduktan sonra, şu anda müdürlüğünü yapmakta olduğu (o zamanki adıyla) Endüstri Meslek Lisesi’nde eğitim-öğretime devam etti. Yüksek okulu okuduktan sonra Ankara’da öğretmenliğe başlayan Açar, burada 4 yıl öğretmenliğin ardından Bandırma Mesleki Eğitim Merkezi’nde göreve devam etti. 1998 yılında idareciliğe başlayan Şefik Açar, aynı okulda müdür baş yardımcılığına, 2011 yılında da Ayvalık Mesleki Eğitim Merkezine müdür olarak atandı. Açar, duygularını şöyle aktardı:

Yazı İçi

Giderken ki hayalim; mezun olduğum okula müdür olarak dönmekti. Bugün bu hayali gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Tabiki okulum için çok çalışmamın gerektiğinin farkındayım. Okulumun kadrosunu büyük ölçüde tanıyorum. Arkadaşlarım ile birlikte çok şeyi başaracağımıza yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle göreve geldim. İnşallah gelecekte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.”

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds