MHP’de ilçe Başkanı Taşkın Güven Tazeledi

0

Manyas İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisi 13.olağan kongresini Manyas Belediye Atatürk Kültür salonunda gerçekleştirdi.

SONY DSC
Yazı İçi

MHP İl Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk’ün divan başkanlığında gerçekleşen kongre de tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Nazmi Taşkın yeniden 63 delegenin oyunu alarak MHP Manyas ilçe başkanı seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongre de ilçe Başkanı Nazmi Taşkın’ın yaptığı konuşmada, ülkemizin en karanlık bir dönemden geçtiğini, birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde Genel Başkanımızın sözünden asla çıkmayacağız, MHP’den asla çatlak bir ses çıkmayacaktır. Hedefimiz 2024 Türkiye’sine emin adımlarla yürümek, bunu da başaracağız.” Kongreye çevre ilçelerden gelen partililer katıldılar.

MHP yönetimi ise şu isimlerden oluştu. Sedat Bozan, Lütfü Karalar, Süleyman Sayın, Recep Öztürk, Hakan Gürer, Yılmaz Sınırdere, Muhsin Yılmaz, Ali Hikmet Aran, Sebahattin Teşi, Fatih Erer, Suat Öztürk, Emre Kolcu, Fahri Özmen ve Savaş Başaran, il delegeliklerine ise Nazmi taşkın, Hakan Gürer, Nihat Bozan, Ahmet Yılmaz, Lütfü Karalar, Süleyman Sayın, Hulisi Varna, Çetin Söylen, Güngör Omay, Selahattin Teşi, Nursel Cicigül, Dilber Taşkın ve Recep Öztürk seçildi.

HABER: Süleyman ÖZAYDIN/MANYAS

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds