MOTOSİKLET KAZASINDA KASKI KURTARDI

0

Gece meydana gelen trafik kazasında bir motosiklet ile kamyonet çarpıştı motosiklet sürücüsü kaskı sayesinde kazadan yara almadan kurtuldu. Bir kadın sinir krizleri geçirdi.

Gece saat 22.30 sıralarında Atatürk Caddesi ile Terziler Caddesi’nde kavşağında motosiklet sürücüsü Azer A.’nın yönetimindeki 59 ADY 6…plakalı motosiklet ile İsa A. Yönetimindeki 10 K 44.. plakalı kamyonet ile çarpıştı. Çarpma sonunda kamyonet tamponu parçalandı, motosiklet sürücüsü de motoruyla birlikte savrularak yere düştü.

Yazı İçi

 Düşme sırasında Azer A. kafasındaki kaskı sayesinde yara almaktan kurtuldu, motosikletinde hasar meydana geldi. İki sürücü de olaydan yara almadan kurtulurken kamyonet içinde bulunan bir kadın sinir krizleri geçirdi. Kendini yere atan kadın daha sonra motosiklet sürücüsüne saldırdı, motosikleti tekmeledi. Genç kadına, kamyonet sürücü İsa A. ile vatandaşlar güçlükle engel oldu. Gelen ambulans baygınlık geçiren kadını hastaneye götürdü.

HABER: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds