Muhtarlardan Güney’e teşekkür

0

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, kar yağışının ardından muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Susurluk’ta ekili olan kar yağışı ile ilgili değerlendirme yapmak amacıyla muhtarlar ile bir araya geldi. Başkan Güney, Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Şahin, Bozen Mahallesi Muhtarı Mustafa Akça, Gürece Mahallesi Muhtarı Adem Ersan, Paşaköy Mahallesi Muhtarı İlyas Şen ve Yaylaçayır Mahallesi Muhtarı İbrahim İlbek makamında bir araya gelerek yoğun kar yağışı alan mahalleler hakkında değerlendirmede bulundu.

Yazı İçi
ESKİCİ: “YOĞUN KARA RAĞMEN YOLLARI AÇIK TUTTUK”

Belediye Fen İşleri Müdürü Emrullah Eskici, harita üzerinde belediyenin yaptığı çalışmaları anlatarak, “Kaymakamlık ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılan çalışmalar doğrultusunda belediye ekiplerinin özverili gayretleri ile Yaylaçayır, Gürece, Kalfaköy, Bozen, Reşadiye gibi yoğun kar yağışı alan mahallelerin yollarına anında müdahale edildiğini ve tüm kırsal mahallelerin yollarının açık olduğunu” söyledi.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Nurettin Güney yaptığı konuşmada; “Kar mücadelesinde muhtarlarımızın olağanüstü gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Susurluk Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi bundan sonra da kar mücadelesi çalışmalarına mahalle muhtarlarımızla istişare ederek, planlı, programlı bir şekilde devam edeceğiz. Halkımızın yanındayız. Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için görev başındayız.” dedi. Toplantıya katılan muhtarlar da yoğun kar yağışının ardından ulaşımın aksamaması için çalışan belediye ekiplerinin sürekli sahada olduğunu, taleplerinin hızlı bir şekilde yerine getirildiğini söyleyerek, Başkan Güney’e teşekkür etti.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds