NEDENDİR BİLİNMEZ…

0
Nedendir Bilinmez; Avrupalılar Halen Ne Yaptıklarının Farkında Olmadan Sevr’i Uygulama Ve Uygulatma Peşinde Bir Nevi Ötenazi İstemektedirler!

… Anadolu topraklarında kurulmuş tek ve güçlü bir devlet yerine, bu coğrafyanın küçük parçaları üzerinde kurulmuş birden çok devlet, tam da planın başarısı için gereken durumdur.

Yahudiler, her zaman yaptıkları gibi kendilerini sonuca götürecek olan bu son zamanlarda mevcut günümüzde parçalama operasyonunu da başkaları eliyle yürütmektedir.

Nedendir bilinmez; bu ”BAŞKALARI”na dahil olan Avrupalılar ise halen ne yaptıklarının farkında olmadan Sevr’i uygulama ve uygulatma peşinde koşarak, bir nevi ötenazi istemektedirler.

Bireysel olarak bakıldığında, her insanın içinde “DAHA FAZLASINA SAHİP OLMA” arzusu vardır. İnsanoğlunun bu arzusu, başka insanlara zarar vermeden yerine getirildiği sürece olumlu bir dürtü olarak algılanabilir. Hatta insanda çalışma ve daha ileri gitme güdüsünü de destekleyeceği düşünülebilir. Ancak bu heves, başkalarına zarar vermeye başladığında, insanı bir takım değerler de yitirilmeye başlamış demektir ve asla hoş görülmesi beklenemez.

Benzer bir şekilde, bir takım insanların oluşturdukları toplulukların da daha fazlasına sahip olma istekleri söz konudur. Bu isteklerin en uç noktası ise “DÜNYA HÂKİMİYETİ”dir.

Dünya hâkim olma hevesi insanlar, arasında binlerce yıldır sürmekte olan mücadelelere neden olmuş bir olgudur. Tarih bu hevesin doğurduğu nice çılgın hikâye ve olayları bizlere aktarmaktadır. Ancak tarihin atarmış olduğu olayları şimdiye dek bizlere dayatılan dışında farklı bir gözle değerlendirdiğimizde, ortaya “GERÇEKTE TEK BİR GEÇERLİ PLANIN SÖZ KONUSU OLDUĞU” sonucu çıkmaktadır.

İlahi kaynaklı olduğu iddia edilen ve insanlığa karşı yürütülen bu korkunç planın gerçekliliğini anlatılmaya çalışıldığı 2020 yılında halen ortaya konulan bu durumun, hiç de iç açıcı olmadığı doğrudur!

Şimdi yer verilecek yedinci ve son “KEHANETİN”, siz pek değerli okuyucularımızı daha da heyecanlandıracağını sanıyorum:

Yazı İçi

Şartlar değişmediği ve uygun politikalarla gerekli önlemler alınmadığı takdir de Türkiye, en geç altı yıl içersinde çok büyük bir savaşın içine sürüklenerek bölünme süreci yaşayacaktır. Bu büyük planın (BOP)’un işlemesi için kaçınılmaz büyük bir durumdur!..

Fakat her şeye rağmen umutsuzluğa kapılmayalım. Çünkü bu, dünya hâkimiyeti için oynanan ve sahnesi bütün dünyayı kapsayan devasa bir oyundur, tıpkı bir satranç oyunu gibi. Bu tarz oyunlarda durumun tespiti rakibinizin kafasından geçenlerin doğru şekilde tahmin edilmesi, oyunun kazanılması için atılması gereken ilk hamle adımdır. Ve günü iyi analiz yaparsak çözüm için gerekli ilk adımın uygun şekilde atıldığını söyleyebiliriz!..

Aslında bakarsanız, çok dikkatli okuyucularımız için çözüm, kendileri içersinde yer almalarıdır. Tabi tıpkı büyük oyunun planlayıcıları gibi hamleler de satır aralarına gizlendi ki onlarla ilgili ne kadar bilgi sahibi olduğumuzu ve düşündüğümüzü bilemezsiniz.

Ancak her şeyden önce meselenin çözümü için en can alıcı nokta; yapılacak tercihlerdir:

Farz edin ki şu meşhur yarışmadasınız ve son iki kutu kalmış. Kutulardan birinde “ONURLU BİR YOK OLUŞ”, diğerin de ise “ONURLU VE ÖZGÜR BİR YAŞAM” var. Teklif ise; “YOK OLMAYACAKSINIZ FAKAT KÖLELEŞTİRİLMİŞ BİR DÜNYADA, BAŞKALARININ HİZMETİNDE, ORTA KARAR BİR YAŞAM SÜRECEKSİNİZ.”

Şimdi soru şu olmalı:

“Dünya ya hâkim olmak isteyenlerin, ’köleleştirilmiş bir dünyada, başkalarının hizmetinde, orta karar bir yaşam’ teklifine VAR mısınız, YOK musunuz?”

Eğer yukarıdaki sunulan teklife “YOKUM” diyorsanız bir gün, bir yerlerde mutlaka ve mutlaka karşılaşacağız demektir!

O zamana dek sağlıcakla kalın değerli okurlar!..

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds