ÖLDÜK ÖLDÜK DİRİLDİK!

Yani daha oyunun başında sanki 2 gol avans mı vermiştik…

0

Tuzlaspor; hani o ilk yarıda liderliğe oynarken Bandırmaspor’dan 6 tane gol yiyen Tuzla…

Gerçekten bu maçı çok önemsiyordum.

Çünkü geçen hafta deplasmanda 1-0 yendiğimiz Giresunspor maçından sonra acaba ilk devrede 6-0 yendiğimiz Tuzlaspor karşısında nasıl bir netice alacaktık.

Son haftalardaki başarılı oyunu ve alınan neticeler sonunda dikkatleri üzerine çeken Bandırmaspor karşısında takımlar mutlaka önlemlerini alacaklardı.

Yazımın buraya olan kısmını maç başlamadan önce yazmıştım ki maç başlar başlamaz ilk golü yemeyelim mi?

Olacak iş değil… “Dedim dedim inanmadınız, ha ne oldu şimdi…?”

Gereksiz geri pasların zararı oluyor demiştim önceki yazılarımda… Ve öyle bir zararı oldu ki, takıma gel de şimdi çıkar bu golü. Sanki ilk devrede attığımız 6 golden sonra daha maçın ilk dakikasında 1 gol avans mı veriyorduk.

Yazı İçi

Son haftaların başarılı kalecisi Gökhan’a hiç yakıştı mı? Onun yanında kaleciyle oynama merakı olan oyuncuların da yediğimiz gollerde hatası vardı…

Derken 7. dakikada 2. gol geldi. Hayırdır inşallah takım gibi ben dâhil taraftarlar da şok içinde.

Yani daha oyunun başında sanki 2 gol avans mı vermiştik…

Neyse olan oldu önümüze bakalım. Doğan Can’ın ortasında çok önemli bir iki pozisyonu değerlendiremedikten sonra bir de Hakan’ın direkten dönen top sonrası takım toparlanıyor derken devrenin bitimine saniyeler kala ilk golümüzü attık.

Bu gol çok önemliydi. Bu ilk golümüz ikinci yarıda takımı adeta ateşlemişti.

Teknik direktör Erkan Sözeri takımı kenardan çok iyi idare etti.

YAZAR: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds