Onur Göçmez; “”Federasyondan almamız gereken paraları alamıyoruz”

"Federesyon ve Bein Sport arasında anlaşma halen daha imzalanamadı"

0

  TFF 1.lig Takımlarından Royol Hastanesi Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, Bandırma Palas otelinde gazeteciler ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında sezon başında koydukları hedefi yakalayamadıklarını söyleyen Göçmez, bu güne kadar oynanan karşılaşmalar sonrasında 5 puan toplayabildiklerini ancak bu durumun belirledikleri hedeften uzak olduğunu söyledi. Şu anki durumdan kendisinin ve yönetim kurulunun da sorumlu olduğunu ifade eden Göçmez, “Biz ikinci ligden birinci lige geçen yeni bir yönetimiz. Dolayısıyla bizlerin de bilmedikleri vardı. Ama gelinen noktada bizlerde tecrübe kazandık.

Yazı İçi
Ancak bu gün alınan 5 puanın sorumlusu da benim. Bu zamana kadar olan hedeflerimizi tutturamadık. Transfer politikasında kendimi hatalı görüyorum. Transferlerde bazı şeyleri farklı yapabilirdik. Ancak yapılan transferler bizlere verilen raporlar doğrultusunda gerçekleştirildi. ” dedi. 

 Kendisine yöneltilen Bazı oyunculardan memnun musunuz? şeklindeki soruyu yanıtlayan Göçmez; ” Aslına bakarsanız Başkan olarak ben hiçbir oyuncudan memnun değilim. Baktığınızda 5 puanımız var “diyerek RH Bandırmaspor Yönetim Kurulu üyelerinin motivasyona ihtiyacı olduğunu bu nedenle alınacak olan üç puanın kendileri için motivasyon kaynağı olacağını söyledi. Göçmez açıklamasında; “Bizler yönetim kurulu olarak bütçemiz içerisinde yer alan federasyon gelirlerini de ekledik.

Bu liğde olan tüm takımlar gibi. Bu hedef sezon için 15-16 milyon liraydı. Bu güne kadar ise bize ödenmesi gereken para 4-5 milyon civarında ancak bize ödenen ise 2 milyon 500 bin lira civarında. Bunun bir milyon lirası da zaten temliklere gidiyor. Bandırmaspor’a verilen otoparklar sayesinde haciz,iaşe ve çalışan maaşlarını ödüyoruz. Ancak Covit 19 salgını nedeniyle herkes ekonomik olarak sıkıntıda. Böyle giderse önümüzdeki günlerde birçok takım kapısına kilit vurmak zorunda kalabilir. Federesyon ve Bein Sport arasında anlaşma da halen daha imzalanamadı. Kulübümüzde bu gün itibariyle alacağı olan oyuncumuz yok ancak önümüzdeki aylarda ne yapabiliriz bilemiyorum” dedi.

“Eleştirileri Kabul Ederim Ancak Hakareti Kabul Etmem”

Son zamanlarda kendilerine yönelik olarak sosyal medyada hakaretlerde bulunulduğunu da ifade eden Göçmez, bu konu hakkında yargıya başvurduklarını söyledi. Göçmez, “Sosyal medya üzerinden hakaretlere varan yorumlar gelmeye başladı. Bizler her zaman eleştiriye açığız. Her zaman eleştirilebiliriz. Bu konuda bir problem yok. Ancak sosyal medyada isteyen istediği herşeyi yapabiliyor. Ben ve yönetim kurulumun Bandırmaspor’un haricinde iş hayatımız aile hayatımız var.

Bizlerin sosyal medya hesaplarını ailemiz çocuklarımız da görüyor. Burada hiç hoş olmayan hatta hakarete varan yorumlar var. Bunlarla ilgili İngiltere ve Türkiye’da açtığım davalar var. Bu davalar ile manevi tazminat talep ettim. Ayrıca son zamanlarda eski dönemlerden kalan borçlar ile alakalı olarak icralar gelmeye başladı. Tam moral ve motivasyona ihtiyacımız olduğu zamanda. Neden bu dönemde geliyor Varsa neden daha önceden gelmedi. Buna bir anlam veremedim”

Bandırmaspor’un kendisi açısından bir hayal bir sevda olduğunu da ifade eden Başkan Onur Göçmez, kendisinin her zaman eleştirilebileceğini bu durumun normal olduğunu belirterek ‘Bu saygı kuralları çerçevesinde olmalıdır’ diye konuştu.

Bandırmaspor kulübünde oyuncu,teknik kadro ve yönetim değişikliklerinin olabileceğini ve bu durumun gayet normal olduğunu belirterek, ‘Ben isterim ki önümüzdeki genel kurula en az 3 aday ile gidelim. Hatta şuanda da çekilelim. Ancak bizim çekilmemiz çözüm olmayacaktır” diye konuştu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds