Onur Göçmez, genel kurulda güven tazeledi

0

TFF 1. Lig takımlarından Royal Hastanesi Bandırmaspor’un genel kurulunda Onur Göçmez ikinci kez başkan seçildi. Divan Başkanlığını Ozan Onur’un, katipliklerini Ömer Gözükara ve Taner Ersöz’ün yaptığı, Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurulda konuşan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, belediye olarak Bandırmaspor’a destek olmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Tosun şöyle konuştu: ” Bandırmaspor hepimizin marka değeri. Şehirimizin marka değeri. Bandırmaspor’u çok seviyoruz. Şehirde bütünleşmeyi de bu yönetim daha çok sağladı. Bazı nedenlerden dolayı maddi sıkıntılar yaşandı. Biz Bandırma Belediyesi olarak elimizden gelen desteği sağlayacağımıza söz verdik. Şehir merkezindeki otoparkların geliri gitti. Pandemi döneminde her yıl gerçekleştirdiğimiz festivali yapamadık. Bu nedenle festivale destek veren firmalara Bandırmaspor’a destek olmaları çağrısında bulunduk. Yine Bandırmaspor’a kalıcı gelir sağlamak adına benzinlik ihalesi gerçekleştirdik. Pandemi nedeniyle bu ihaleye istediğimiz katılım olmadı ancak bu sürede mevcut benzinliğin sözleşmesini uzattık.”

Yazı İçi

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez ise kongrede yaptığı konuşmada kısıtlı bütçeyle en iyi takımı kurmak üzere çalışacaklarını aktararak, ” Bundan önceki başkanlarımız da dahil olmak üzere yaptığımız iş gerçekten delilik. Çünkü bu iş gönül işi. Bizler Bandırmaspor ile nefes alan insanlarız. Bu sezon karşılaşacağımız takımlar Süper Lig seviyesinde. Bu kurtlar sofrasından beraber çıkmalıyız. Bütçemiz kısıtlı, kıt kaynaklarla en iyi takımı kurmak için çalışıyoruz. Dinamik, genç, koşan ve önümüzdeki yılın da takımını oluşturacak güzel bir takım olacak. Sizlerden ricamız, sabırlı olunması. Birde geçen sene yapamadığımız, fakat bu sene yaptığımız çubuklu formayı giyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Belediye başkanı Tosun’un Bandırmaspor’a otobüs tahsis ettiğini dile getiren Göçmez, mevcut otobüsün ise 19 yaş altı takımına verileceğini bildirerek, “, Tesislerimizi yapıyoruz, biz artık bir akademi mantığında bütün tesislerimizin ve sahamızın olacağı yer de yan sanayi de olacağız. Orada sinema salonları, basın odaları , futbolcuların kalacağı yerler, başkanlık makamı , yönetim kurulumuzun makamları hepsi Bandırmaspor’un kampüsü mahiyetinde, orada toplanacak.” İfadelerini kullandı.

Göçmez başkanlığındaki yönetim kurulunda Adem Yılmaz, Güven Soylu, Özgür Kızıllar, Soner Koçoğlu, Mehmet Özbay, Mustafa Der, Özel Aydın, Onur Çon, Cihan Yılmaz, İsmail Aydın, Serdar Kuter, Cumhur Geçici, Tümay Özbeyli, Hasan Ustaoğlu, Emre Bahadır, Oğuz Kır, Bilgen Süngü ve Erol Rüzgar yer aldı.

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds