“Öz Kale Tur Hedefe Taşır”

0

Pota’da Bandırma’yı başarıyla temsil eden Bandırma Basketbol’un ulaşım ve forma sponsoru, “Öz Kale Tur Hedefe Taşır” sloganıyla Öz Kale Tur oldu.

Türkiye Basketbol Federasyonu(TBF) Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bandırma Basketbol Kadın Takımı ve kulübün altyapısını 2021-2022 sezonunda deplasmanlara Öz Kale Tur firması taşıyacak. Firma takımın ulaşım ve forma sponsoru oldu. Sponsorluk antlaşması Bandırma Basketbol Spor Kompleksinde düzenlenen törenle imzalandı. Törene Bandırma Basketbol Kulübü Başkanı Bora Öziş, Öz Kale Tur Yöneticileri Ali Özkanlı ve Emre Sarbay katıldı. Öz Kale Tur Yöneticisi Ali Özkanlı, “Bandırma’yı başarıyla temsil eden ve kadın basketbolunda farkındalık yaratan bir takımla iş birliği yapmak bizim için çok kıymetli. Başarılarıyla göğsümüzü kabartan sporcularımızı taşıyacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yazı İçi
“ŞEHRİMİZİ BAŞARI VE GURURLA TEMSİL EDECEĞİZ”

“Öz Kale Tur Hedefe Taşır” sloganıyla Bandırmalı gençlerin yanında olduğu için firmaya çok teşekkür eden Bandırma Basketbol Kulübü Başkanı Bora Öziş, “Bizleri bu zorlu yolda yalnız bırakmayan Öz Kale Tur firmasına çok teşekkür ediyorum. Bu Öz Kale Tur güvencesiyle gideceğimiz deplasmanlarda şehrimizi başarı ve gururla temsil edeceğiz” diye konuştu. Kadın Basketbol Takımı antrenörleri, A takım ve altyapı oyuncularının katılımıyla düzenlenen törende imzalar atıldı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds