Özer Aydın, “İsmimizi Kullanıyorlar”

0

Bandırma’da isimlerinin kullanılarak öğrenci kaydı yapıldığına yönelik ciddi duyumların olduğunu dile getiren Bandırma Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Kurucusu Özer Aydın, gerçekleştirdiği toplantısında son zamanlarda ilçede kendi isimlerinin önüne farklı ünvanlar eklenerek kendileri ile bağlantısı bulunmayan çakma dershanelerin açıldığını söyledi.

 

Yazı İçi

Tıoplantıda yaklaşık 15 yıldır eğitim sektöründe bulunduklarını ifade eden Aydın, kendilerinin bu günlere tırnaklarını kazıyarak geldiklerini ifade ederek, “Biz çağdaş eğitim anlayışı ile başladık. Bu şekilde de devam ediyoruz. Bu gün itibariyle ilçede iki eğitim kurumumuz var. Bir tanesi 600 evler mahallesinde Fen Bilimleri Anadolu Lisesi ve Kaşif Acar Caddesinde Fen Bilimleri Kursumuz bulunuyor. Genel Merkezimiz ise İstanbul’da. Ancak son zamanlarda bizim ismimizin önüne farklı ünvanlar eklenerek ilçede kurslar açıldığını duyduk. Bununla alakalı olarak da genel merkezimizi uyardık ve bu konuda gerekli çalışmalar başlatıldı” dedi.

Toplantıda Eğitim Kurumlarının da tıpkı özel hastaneler gibi sınırlandırılmasının gerekliliğini de ifade eden Aydın, İlçelerin nüfus oranına göre özel hastane açılmasına izin veriliyor. Bu eğitim kurumları için de uygulanmalı. İlçe nüfusu belli. O ilçede çocuklarını özel eğitim kurumlarına yönlendirebilecek aile sayısı da belli. Bu durum nedeniyle yeni açılan özel okullar mecburen birbirinden öğrenci ve öğretmen almak zorunda kalıyor. Bu durum da eğitim kalitesine etki ediyor” diye konuştu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds