Pazar Yerleri Denetim Altında

0

Tam Kapanma Sürecinde vatandaşların mağduriyet yaşamaması için 8 ve 15 Mayıs tarihlerine denk gelen cumartesi günleri pazar yerlerinin açılmasına izin verilmesinin ardından Balıkesir il genelinde buulunan pazar yerlerinde denetimler sıklaştırıldı.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada saat 10.00 ile 17.00 arasında açık olacak ve sadece sebze ve meyve satışına izin verilecek pazar yerlerinde denetimler sıkı bir şekilde gerçekleştirildiği belirtildi.

Yazı İçi

Sosyal medya üzerinden vatandaşlara konuyla ilgili uyarıda bulunan Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, suistimal olmamasını ve sadece zorunlu ihtiyaçlar için kısa süreli, hızlı bir şekilde alış veriş yapılması gerektiğini belirtti.

Konuyla ilgili paylaşımlarında kurallara uyan vatandaşlar ve esnafa da ayrıca teşekkür eden Şıldak maske ve mesafe kuralını yineleneyerek; “Bugün açılan pazar yerlerinde vatandaşlarımızın salgın tedbirlerine uygun olarak en iyi şekilde ihtiyaçlarını temin edebilmeleri için denetim ve uyarılarımızı sürdürüyoruz. Esnafımız ve vatandaşlarımıza duyarlı davranarak kurallara uydukları için teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds