Pazarcı esnafına gönül çorbası

0

Susurluk Belediyesi, soğukların etkisini gösterdiği günlerde üretici ve Çarşamba pazarında esnaf ve vatandaşa çorba ikram etti. Belediye Başkanı Nurettin Güney, “2022 yılının hem üreticimiz hem de hem de vatandaşlarımız için bereketli bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Yazı İçi

Susurluk Belediyesi soğukta çalışan üretici pazarı ve Çarşamba pazarı esnafına çorba ikram etti. Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Sarı, pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi. Soğuk havaya rağmen satış yapan pazarcı esnafının yüreğine sıcak bir çorba ikramıyla dokunmak istediklerini aktaran Başkan Güney, “Amacımız hem esnafımız hem vatandaşımızla bir arada olmak çorba bahane” dedi. Vatandaşın fiyatlardan, esnafın üretim maliyetlerinden şikayetçi olduğuna dikkat çeken Güney, “Gelen zamlarla birlikte vatandaşın tenceresinde çorba zor kaynamaya başladı. İnşallah üretim maliyetleri düşer vatandaşımızın ve esnafımızın yüzü güler” temennisinde bulundu. Pazarcı esnafının evine ekmek götürmek için sabahın erken saatlerinde soğuk havaya rağmen tezgahını açtığına dikkat çeken Güney, “Halkımızın ve esnafımızın her zaman yanındayız. Soğuk havada tezgahının başındaki esnafımıza sıcak çorba ikram ederek içlerini bir nebze de olsa ısıtmak istedik” diye konuştu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds