Pembe Top’ Bandırmalı kızların elinde

PEMBE TOP SAHADA NEDİR?

0

Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü, meme kanserinde erken tanı bilinci oluşturulmasına destek vermek amacıyla antrenmana “Pembe Top” atışıyla başladı. Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle meme kanserinde erken tanı bilinci oluşturulması amacıyla bu yıl yedincisi gerçekleştirilen “Pembe Top Sahada” projesine bir destekte Bandırmalı kızlardan geldi. Altyapıya verdiği destekle tüm Türkiye’de adından söz ettiren Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü’nün oyuncuları antrenmana pembe topla yapılan hava atışıyla başladı.

Kulüp yöneticileri Emel Elbüken ve Figen Öziş öncülüğünde gerçekleştirilen organizasyona, Kulüp Başkanı Bora Öziş, A takım oyuncuları ve teknik kadro tam destek verdi. Farkındalık projesine destek amacıyla “Pembe Top”la yapılan sembolik hava atışına takım oyuncuları Sina Ülbe ve Tuğçe Alan çıktı. Pembe top atışına yükselen oyuncular Sina ve Tuğçe, kadınları meme kanserinde erken tanı farkındalığına davet etti.

Yazı İçi
“ERKEN TANI HAYAT KURTARIR”

Pembe Top’un meme kanserinin erken tanısı konusunda büyük farkındalık yarattığının önemle altını çizen Kulüp Yöneticisi Emel Elbüken, “Pembe Top Sahada projesiyle meme kanseriyle mücadele farkındalığın artmasına katkıda bulunan Anadolu Efes Kulübüne çok teşekkür ediyorum. Kulüp olarak biz de projeye destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu hastalığa karşı erken tanı çok önemli. Kadınlarımızın dikkatini çekmek amacıyla tüm oyuncularımızla birlikte yüksek sesle erken tanı hayat kurtarır diyoruz. Bandırmalı tüm kadınları bu farkındalık mesajını yaymaya davet ediyoruz” dedi.

PEMBE TOP SAHADA NEDİR?

Meme kanserine erken tanı farkındalığının sembolü olan Pembe Top Sahada projesi her yıl belirlenene ünlünün hava atışı yapması ile başlar. Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle gerçekleşen bu proje büyük ilgi görmektedir.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds