RH Bandırmaspor :2 Beypiliç Boluspor: 3

RH Bandırmaspor Evinde Mağlup oldu

0

Evinde Beypiliç Boluspor’a 3-2 mağlup olan Royal Hastanesi Bandırmaspor’un teknik direktörü Erkan Sözeri, maça iyi başladıklarını belirterek, güzel, bol gollü bir maç olduğunu, İzleyenlerin umarım keyif almış olmasını temenni ettiğini söyledi.

RH Bandırmaspor: 2 Beypiliç Boluspor: 3
Stad: Bandırma 17 Eylül

Hakemler: Yiğit Aslan, Baran Eraslan, Mert Bulut

RH Bandırmaspor: Kurtuluş Yurt, Fırat Arıkan, Feyyaz Belen, Pote (Dk.73 Del Valle), Erkan Taşkıran, Serna, Selçuk Alibaz (Dk. 61 Doğan Can Davas), Emir Haliloviç (Dk.61 İshak Çakmak), Orhan Ovacıklı (Dk. 39 Hakan Bilgiç), Gökay Güney (Dk.46 Mehmet Yiğit), Torje

Beypiliç Boluspor: Selmani, Fethi Özer, Tugay Kaçar, Burak Aslan, Hamza Gür (Dk.72 Gyasi), Araz Abdullayev, Muhammed Gümüşkaya (Dk. 90+3 Atamer Bilgin), Ali Keten (Dk. 57. Emin Bayram), Arda Köksal (Dk.72 Dıouf – Dk 90+3 Da Silva), Aykut Demir, Muhsin Yıldırım

Goller: Dk. 11 Torje, Dk. 55 Pote ( RH Bandırmaspor) – Dk.14 Muhammet Gümüşkaya (Penaltıdan), Dk. 20 Hamza Gür, Dk. 52 Muhammet Gümüşkaya ( Beypiliç Boluspor)

Sarı Kartlar: Dk. 28 Selçuk Alibaz (RH Bandırmaspor) Dk. 33 Araz Abdullayev, Dk. 52 Arda Köksal, Dk. 56 Ali Keten, Dk.79 Emin Bayram, Dk. 79. Reha Kemal Erginer (Teknik Direktör), Dk. 88 Muhammet Gümüşkaya (Beypiliç Boluspor)

Evinde Beypiliç Boluspor’a 3-2 mağlup olan Royal Hastanesi Bandırmaspor’un teknik direktörü Erkan Sözeri, maça iyi başladıklarını belirterek, güzel, bol gollü bir maç olduğunu, İzleyenlerin umarım keyif almış olmasını temenni ettiğini söyledi.

Yazı İçi

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında,iki takımın da iddiasının bulunmaması nedeniyle karşılaşmanın hazırlık maçı görüntüsünde geçtiğini dile getiren Sözeri, şöyle konuştu:”Oyuncularım iyi mücadele etti. Boluspor da iyi oynadı, güzel, bol gollü bir maç oldu. İzleyenler umarım keyif almıştır. Önümüzdeki 3 maçta, oynamayan oyuncularımıza da şans vereceğiz. Yönetimimiz de oyuncuların durumuna göre önümüzdeki yılın programını yapacak. Bu tip maçları galibiyetle kapatmak daha güzel olur ama maalesef olmadı. Boluspor’u tebrik ediyorum dedi.

Konuk ekip Beypiliç Boluspor Teknik Direktörü Reha Kemal Erginer ise karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada, iç saha ve dış sahada siyahla beyaz kadar farklı olduklarını söyledi. Geçen hafta iç sahada Bereket Sigorta Ümraniyespor’a karşı çok kötü bir mağlubiyet aldıklarını ifade eden Erginer,  Bandırmaspor maçında galibiyeti yakalayacak bir oyun sergilediklerini belirterek, “İç saha ve dış sahada siyahla beyaz kadar farklıyız. Bunu da bir şekilde değiştirmemiz lazım. Dış sahadaki performansımıza bakarsak neredeyse play-off’un içindeyiz. Ligin deplasmanda en fazla puan toplayan takımlarındanız. Kalan 3 maçı iyi değerlendirmek istiyoruz. Maksimum puanı alıp ligi iyi yerlerde bitirmek istiyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds