RH Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri; “Beklentileri karşılayamayan oyuncularımız var”

0

TFF 1.ligi 9’uncu haftasında evinde Giresunspor’a 1-0 yenilerek sahadan puansız ayrılan RH Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada beklenti içerisinde olunan oyuncuların gerekli performansı sergileyemediğini söyledi. 

Yazı İçi

Karşılaşma ile ilgili bütün analizlerini yaptıklarını belirten Erkan Sözeri, “Analizlerimizi iyi yapmamıza ve antrenmanlarımızı yapmamıza rağmen malesef bu tarz bir gol yedik. Gökhan’nın eline top değmeden gol yedik. Böyle olunca ister istemez takımın direnci düşüyor. İkinci yarı daha iyi bir oyun ortaya koyduk. En azından karakter ortaya koyduk. Burada bazı oyuncularımız var. Büyük beklentilerimizin olduğu camianın beklentileri olan oyuncularımız. Özellikle Del Valle, Landel gibi oyuncular. Bu oyuncuların bu kadar kötü oynama lüksleri yok. Bu oyuncuları uyaracağız. Beklentilere karşılık vermemiz lazım. Kötü oynanabilir ama bu kadar kötü mücadele verilmez. Ama pes etmeyeceğiz. Biz bu takımı ayağa kaldıracağız. Bu sorunları düzeltmek için zamana ihtiyacımız var.

Giresunspor’da biz de çok iyi oyun oynamadık. Futbol adına il yarıda bir şey yoktu ama ikinci yarıda vardı. Ama ne hikmetse gelen ilk pozisyonda gol yedik. Bir daha da pozisyon vermedik. Zaten milli ara geliyor. Asla ben pes etmem pes takım olarak da etmeyeceğiz. Bu arada gereken müdahaleleleri yapacağız. Düzeltmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız”dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds