Salgın İle Mücadele Devam Ediyor

Lütfen bunlara dikkat edelim

0

Bandırma Belediyesi kent genelinde covid-19 salgınıyla ile mücadele kapsamında hijyen ve ilaçlama çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.

Yaz aylarının geride kalmasıyla salgının ülkemizde genel bir yükseliş eğilimine geçtiği son dönemde Bandırma Belediyesi de kentimizde yerine getirilecek çalışmalarla ilgili planlama çalışmalarına son şeklini veriyor. Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur tarafından ilgili Daire Müdürleriyle son değerlendirme toplantısında kent genelindeki hijyen, ilaçlama ve temizlik çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Yazı İçi

Toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Ozan Onur, salgının tüm dünyada ve ülkemizde de artış eğiliminde olduğunu belirterek Bandırma Belediyesi olarak kentimizde yapılması öncelikli çalışmalarla ilgili daire müdürleriyle birlikte değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Onur: “Bilindiği gibi uzun bir süredir hem ülkemiz hem de dünya genelinde covid-19 salgınıyla mücadele etmekte. Bizler de Bandırma’da salgının etkilerinin en aza indirmek için planlamamızı ilgili daire müdürü arkadaşlarımızla ele aldık. Bu nokta da vatandaşlarımıza büyük bir görev düşüyor. Özellikle sosyal ve ekonomik alanda maske takmaları, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları salgını yenebilmemiz için çok önemli etkenler. Lütfen bunlara dikkat edelim” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds