Sanat Sokağı Susurluk’a değer katacak

0

Susurluk Belediyesi Susurluklular için hazırladıkları Sanat Sokağı projesi için çalışmalara başladı.

Susurluk Şehir Parkı’nın yanında, Halk Kütüphanesi yolu üzerinde “Sanat Sokağı” isimli projenin yapımı için düzenleme çalışmalarına başlandığı duyuruldu. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Sarı, son durum hakkında yetkililer ile görüşmeler yaptı. Belediye Başkanı Nurettin Güney projenin sorunsuz ilerlemesi için takipte kalacağını dile getirdi.

Yazı İçi
“CIVIL CIVIL YAŞAYAN BİR SOKAK HALİNE GETİRMEYİ AMAÇLIYORUZ”

Sanat Sokağı’nın Susurluk halkı için oldukça faydalı bir proje olacağını ifade eden Başkan Yardımcısı Sibel Sarı; “Parkımızın yanında atıl durumda bulunan alanı, halkımızın faydalanabileceği, cıvıl cıvıl yaşayan bir sokak haline getirmeyi amaçlıyoruz. Sanat Sokağı Susurluk şehrimize değer katacak. Şehrimize ve halkımıza faydalı olacağını düşündüğümüz sokak düzenlemesi ile birlikte SUBEL Market ve Ömür Üreten Kadınlarımızın el emeği ürünlerini satabilecekleri ahşap kulübeler yapılacak. Duvarlar resim öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından boyanacak. Sanat Sokağında yeni oturma alanları düzenlenip, ışıklandırılarak trafiğe kapalı bu alan rengârenk bir görüntü kazanacak.” açıklamalarında bulundu.

Haber: Nur Uysun

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds