Şehit Eren’in hikayesi ağlattı

0

Susurluk Belediyesi tarafından düzenlenen sinema etkinliğinde şehit aileleri ve gaziler, “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” filminde bir araya geldi.

11 Ağustos 2017’de Trabzon Maçka’da PKK terör örgütü tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan ‘Kesişme; İyi ki Varsın Eren’ isimli film şehit yakınları ve gaziler tarafından büyük beğeni aldı. Filmden etkilenen şehit ve gazi yakınları duygusal anlar yaşayarak, gözyaşlarını tutamadı.

Yazı İçi

“BİRİ DE ÇIKIP DEMİYOR Kİ EREN İYİ Kİ VARSIN”

Şehit edildikten sonra Facebook’ta yaptığı ‘Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın’ paylaşımları yürekleri dağlayan Eren Bülbül’ün milletin kalbinde her zaman kahramanlığıyla hatırlanacağını ifade eden Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, “Küçücük bir yüreğe engin bir vatan sevgisi sığdıran kahramanın hikayesi bu. Bütün şehitlerimize, vatanımızın milletimizin bölünmez bütünlüğü, birliği ve bekası uğruna can veren bütün aziz şehitlerimize rahmet diliyoruz, mekanları cennet olsun.” diye konuştu. Filmden sonra şehit ve gazi ailelerine yemek verildi. Filmi çok etkileyici bulduklarını ve izlerken gözyaşlarını tutamadıklarını belirten şehit ve gazi yakınları, etkinlikten çok memnun kaldıklarını söyleyerek Başkan Güney’e teşekkür etti. 1 Ocak 2022 tarihinde vizyona giren film iki şehidin hayat hikayesini, ülkemizde yaşanan terör gerçeğini, Anadolu, Karadeniz’deki çetin yaşam şartlarıyla mücadele etmeye çalışan insanların yaşamlarından kesitleri anlatıyor.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds