Selim Panç, “911 Arama Kurtarma Derneğine Destek Verilmeli”

0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Bandırma İlçe Başkanı Selim Panç ve yönetim kurulu üyeleri İzmir depremi sonrasında yardıma koşarak enkaz altından bir çok vatandaşın çıkarılmasında rol oynayan 911 Arama Kurtarma Başkanı Mustafa Gürsoy ve ekibini ziyaret ettiler.

Yazı İçi

İlçe Başkanı Selim Panç ve 911 Arama Kurtarma Ekibini tebrik ederek yaptıkları çalışmalardan dolayı toplumun saygı ve sevgisini kazandıklarını, depremin bir gerçek olduğunu ve her an hazırlıklı olunması gerektiğini belirtti. Başkan Selim Panç, 911 Arama Kurtarma Ekibine ilgili kurum ve kamuoyunun destek vermesi gerektiğini söyledi.

911 Arama Kurtarma Başkanı Mustafa Gürsoy ise ziyarette yaptığı konuşmada ziyaretten son derece memnun olduğunu dile getirerek, “Ayda bebeğin kurtarılması gibi bir çok canın kurtarılmasında görev almaktan onur duyuyoruz. Fakat Bandırmanın da birinci derecede deprem bölgesinde olduğunu unutmayalım. Kurumların ve Kamuoyunun araç gereç ve benzeri birçok eksikliğimizin giderilmesi için yardım ve desteklere ihtiyacımız var” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds