“Sen yoksan bir eksiğiz”

0

Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez’in ardından tribün temsilcileri de Bandırmalıların ilgisizliğinden dert yandı. Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Anıl Başoğlu ve tribün lideri Özgün Eren, “Haydi Bandırma hep birlikte tribüne. Sen yoksan bir eksiğiz” diye seslendi.

Sahada takımın, mali yönden yönetimin, tribünde taraftarın şampiyonluk mücadelesi verdiği Bandırma’da, şehrin ilgisizliği can sıkıyor. Kulübün 57 yıllık tarihinin en başarılı süreçlerinden birini yaşadığına dikkat çeken Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Anıl Başoğlu, bordo beyazlı kutsal formanın yalnız bırakılmaması gerektiğini söyledi. Hayallerinin 6 bin 193 olan Passolig sayısını 15 – 20 bin civarlarına çekip dolu tribünler görmek olduğuna değinen Başkan Başoğlu, “Takımın başarısıyla orantılı olarak passolig ve seyirci ortalamasının artması gerekirken yerinde sayması bizi, yönetimimizi ve başkanımızı derinden üzüyor. Taraftarlarımızı stada çekebilmek, gelirlerimizi arttırıp kulübümüze destek olabilmek için yönetim kurulumuzla sürekli istişare halindeyiz. Ne yapabiliriz diye gece gündüz düşünüyoruz” dedi.

Yazı İçi
BAŞOĞLU: “BORDO KUTUYA AKIN EDELİM”

Bütün ekonomik zorluklara rağmen mali anlamda disiplin sağlayan yönetime, şehrin desteğini esirgememesi gerektiğine dikkat çeken Başoğlu, bütün Bandırmalıları kulüp ürünlerinin satıldığı Bordo kutuya akın etmesi çağrısında bulundu. 100 liradan satışa sunulan ve Balıkesirspor galibiyetinin ardından futbolcularla taraftarın buluşmasının ölümsüzleştirildiği takvimlerin her ofisin ve her evin duvarını süslemesi gerektiğini kaydeden Başoğlu, “Şimdi zaman tüm kalplerin bordo beyaz atması gerektiği bir zaman. Küçük büyük demeden kulübümüze her türlü desteği verelim.” şeklinde konuştu. Ziraat Türkiye Kupası’nda büyük bir başarı hikayesi yazıldığına dikkat çeken Başoğlu, son 16 turunda büyük bir takımla eşleşmeyi hayal ettiklerini söyledi. Cumartesi günü oynanacak 2. Yarının ilk maçı olan Denizlispor karşılaşmasına güzel bir başlangıç yapmayı umduklarını ifade eden Başoğlu, “Şartsız, koşulsuz, mazeretsiz tüm Bandırmalıları mabedimize desteğe bekliyorum. Bandırmaspor’un en büyük gücü arkasındaki taraftarıdır” dedi.

EREN: “SAHADAKİ ONURLU MÜCADELEYİ YALNIZ BIRAKMAYALIM”

Bu sezon büyük başarılara imza atan Bandırmaspor’un yalnızlığına dikkat çeken tribün lideri Özgün Eren, kalan 18 maçta kimsenin bahane üretmeden takıma destek vermeye çağırdı. Denizlispor maçıyla birlikte oynanacak 9 iç saha maçında 7’den 70’e, öğrencisi, esnafı, iş insanı, siyasetçisi, amiri, memuruyla 17 Eylül Stadyumu tribünlerinin dolması gerektiğinin önemle altını çizen Eren, “Bu şehrin en değerli markası Bandırmaspor’dur. Bu takımın başarısı aynı zamanda bölgenin başarısı, gururu ve reklamıdır. Hiç bahane üretmeden el ele, kol kola, omuz omuza sahadaki onurlu mücadeleye bizde tribünden destek olalım” diye konuştu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds