“Sevdamız memleket, derdimiz hizmet”

0

AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan, 1 yıl içerisinde 51 milyon liralık iki yatırımın Susurlukluların hizmetine gireceğini söyledi. Başkan Bağırgan, “Sevdamız memleket, derdimiz hizmet” dedi.

4 milyon 750 bin liralık yatırım maliyeti olan Susurluk Şehir Stadı ve Gençlik Merkezi inşaatında sona gelindi. Fiziki inşaatı biten alanda çevre düzenlemeleri devam ediyor. 46 milyon 500 bin liraya mal olacak 50 yataklı devlet hastanesinin ise 2023 yılı Mart ayında hizmete girecek. Stadın tamamlanması noktasında büyük destek veren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’na çok teşekkür eden AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan, Susurluk halkı ve gençlerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

“SUSURLUK’U YENİDEN AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞTURACAĞIZ”
Yazı İçi

AK Parti iktidarı ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarıyla Susurluk’un günden güne geliştiğini belirten Bağırgan, ‘Sevdamız memleket, derdimiz hizmet’ diyerek çıktıkları yolda, 2024 yılındaki yerel seçimlerde Susurluk’u yeniden AK belediyecilikle buluşturacaklarını söyledi. Eski askeriyenin bulunduğu bölgenin hastane projesinin yanı sıra TOKİ konutları, spor kompleksi ve hükümet konağı projeleriyle cazibe merkezi haline getirileceğini belirten AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan, “Susurluk halkımızın üzerimizdeki hakkının gereğini yerine getirmek bizim boynumuzun borcu. Evlatlarınıza, torunlarımıza göğsümüzü gererek miras bırakacağımız bir Susurluk için projelerimizin sonuna kadar takipçisiyiz.” diye konuştu.

“SUSURLUK’UN GELİŞİMİNİN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ”

Susurluk’un Cumhuriyet tarihinde en fazla yatırım aldığı dönemi geçirdiğinin önemle altını çizen Bağırgan, “Susurluk’un altyapısı geliştikçe yatırımlar gelecek ve istihdam da buna paralel artacaktır. Şeker fabrikamız yeniden faaliyette, Yörsan’ı Matlı grup aldı ve çok büyük bir yatırım yapmaya hazırlanıyor. Susurluk’un gelişiminin önündeki engelleri bir bir kaldıracağız” dedi. Bölgemizin ve dünyanın ekonomik krizler, savaşlar, sosyal ve siyasi mühendislik oyunlarıyla yeniden şekillendirilmeye çalışıldığı bir süreçten geçildiğine dikkat çeken Bağırgan, her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaçlarının olduğuna vurgu yaptı.

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Cumhuriyet’in 100’üncü kuruluş yıldönümünde partilerinin 2023 hedeflerinde Susurluk’un da önemli bir kazanım elde edeceğini kaydeden Bağırgan, “Hastanemiz, TOKİ’ler, Hükümet Konağı ve daha nice proje hayata geçecek. Güçlü Türkiye ve gelişen Susurluk için AK Parti sevdalılarıyla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Muhalefetin siyasi oyunlarına alet olmadan kendi içimizde birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dayanışmamızı güçlü tuttuğumuz müddetçe üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir mesele, aşamayacağımız hiçbir zorluk yok” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds