“Sizler baş tacımızsınız’’

0

Susurluk Belediyesi tarafından düzenlenen istişare yemeğinde Susurluk’un geçmişi ve gelecekte yapılması gerekenler masaya yatırıldı.

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, bir dönem Susurluk’a hizmet etmiş eski belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri ile düzenlediği istişare yemeğinde bir araya geldi.

GÜNEY: ‘’SUSURLUK İÇİN BURADAYIZ’’

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, düzenlediği yemekte konuşma yaparak eski belediye başkanları ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşen istişare yemeğinin siyasi olmadığını belirtti. ‘’Bizi bir araya getiren amaç halkımız ve güzel şehrimiz Susurluk’tur. Daha güzel bir Susurluk için mücadele eden kim varsa her türlü işbirliğine açığız.’’ dedi. Başkan Güney, Belediye Başkanı seçildiği günden itibaren yaptığı çalışmalardan ve Susurluk Belediyesi gayrimenkulleri ile banka hesaplarında bulunan blokelerin nasıl kaldırıldığına yönelik açıklamalarda bulundu. Düzenlenen istişare yemeği ile ilgili ‘’Bu şehre hizmet eden siz değerli büyüklerimiz ve halkımızla bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da uyumlu şekilde hedeflerimize doğru gideceğimize inanıyoruz. Şehrimizi yükseltmek ve geleceğe taşımak için elimizden geleni yapacağız.’’ şeklinde konuştu.

TAN: ‘’SUSURLUK’A FAKÜLTE AÇILMALI’’
Yazı İçi

1994-1999 tarihleri aralığında görev alan Susurluk eski Belediye Başkanı Fahrettin Tan Susurluk’un sorunlarına değindi. Eski Başkan Tan, ‘’Susurluk’un hava alacak tek yeri Susurluk Parkı. Yarın bu alan çocuklarımıza ve torunlarımıza yetmeyecek. Toplu konutlara ilave yapıp daha fazla betonlaştırmayalım. İlk defa Susurluk’a Yükseköğretim Vakfı kurarken meslek yüksekokulu ile başlayalım dedik. Biz bu şekilde başladık ve böyle devam etti. Ancak Susurluk’a 4 yıllık bir fakülde yapılmalı. Bizim başlattığımız hamlenin yarım kaldığını düşünüyorum. Burada devleti temsil eden kaymakamımız, belediye başkanımız ve iktidara yakın arkadaşlarımız var. Ben de bu durumda üzerime düşen her şeyi yaparım’’ ifadelerini kullandı.

GÜNEŞ: ‘’ÖNEMLİ OLAN SUSURLUK’A GÜZEL HİZMET VEREBİLMEK’’

İstişare yemeğinde 2004-2009 yılları arasında belediye başkanlığı yapan İsmail Güneş konuşmasında Susurluk için yapılan çalışmalara dikkat çekerek “Susurluk’a kalıcı eserler yapılmazsa görev süresi bittiğinde sizi kimse hatırlamaz” şeklinde konuştu. Eski Başkan Güneş, “Düğün salonu yapıldı. Ancak ses izolasyonu yapımındaki hatalardan dolayı sıkıntı. Ben bu toplantıları yemekli değil de iç içe olarak sorunlarımızın konuşulduğu bir toplantı olmasını isterdim. Yakın gelecekte sizi milletvekili adayı olarak göreceğimizi düşünüyorum.” dedi.

‘’DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMİN KENDİSİDİR’’

Susurluk Kaymakamı Muammer Köken istişare yemeği ile ilgili teşekkür konuşması yaparak “Bizler kamu idarecileri olarak süreli çalışıyoruz. Belediye başkanları da süreli çalışıyor. Burada önemli olan ortaya Susurluk’a faydalı bir eser bırakabilmek. Sizler kamunun müşterek ihtiyaçlarını karşılayan kişilersiniz. Bir şeyi hem kendiniz kullanacak hem de kendiniz de alacaksanız hem parasını hem kalitesini hem de en iyisini sorarmışsınız. Böylece vatandaşa daha hizmet verebiliriz” dedi.

İstişare yemeğine Susurluk eski Belediye Başkanlarından Fahrettin Tan, İsmail Güneş, Karapürçek eski Belediye Başkanı Mehmet İlban, Kaymakam Muammer Köken, Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çatak, İlçe Jandarma Komutanı J. Üst. Coşkun Kurt ile belediye eski ve yeni meclis üyeleri katıldı. Bir araya gelinen yemekte eski belediye başkanları ve meclis üyeleri sohbet edip, görev yaptıkları dönemlerdeki anılarını tazeledi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds