Sokak hayvanları sahipsiz kalmadı

0

Susurluk’ta soğuk hava şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının imdadına Balıkesir Valiliği bünyesinde oluşturulan Sokak Hayvanlarını Koruma ve Besleme Grubu yetişti.

Zorlu mevsim şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını karınlarını ‘Sokak Hayvanları Koruma ve Besleme Grubu’ doyuruyor. Sokak hayvanlarına yönelik kamu kurumları ve belediyeler tarafından yürütülen çalışmaların daha iyi bir düzeye getirilmesi ayrıca sokak hayvanlarının beslenmesi ve korunması için Balıkesir Valiliği bünyesinde oluşturulan özel ekip ve Susurluk Belediyesi ekipleri sokak hayvanlarını besledi.

SOKAK HAYVANLARIMIZI UNUTMAYALIM
Yazı İçi

Balıkesir Doğa Koruma Milli Parklar, Jandarma Hayvan Koruma ve Susurluk Belediyesi ekipleri beslenme noktalarına mama koydu. Soğuk havaların insanlar kadar hayvanları da etkilediğini ve bununla ilgili aralıksız çalışmalar yapıklarını anlatan Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, vatandaşlara da seslenerek, “Bu zorlu hava koşullarında sokak hayvanlarımızı unutmayalım” çağrısında bulundu.

CAN DOSTLARIMIZ BİZE EMANET

Doğanın, çevrenin ve hayvanların korunması Susurluk’ta en çok hassasiyetle üzerinde durduğumuz konuların başında geldiğini ifade eden Başkan Güney, “Can dostlarımız aç ve susuz kalmasın diye elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Sokak hayvanlarımızın bize emanet olduğunu unutmamamız gerekiyor. Bizler de sosyal belediye anlayışıyla bu hayvanlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olacağına inanıyoruz.”

 

 

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds