SÜS İÇİN Mİ KONULDU?

0

Erdek Ali Sarı Sahil Parkı girişinde bir çay bahçesi yanındaki tuvaletler kapalı olduğunu gören vatandaş ne yapacağını şaşırıyor. Daha sonra kapıdaki ilanı görünce bir kez daha şaşırıyor. Kapıdaki ilanda; anahtarların çay bahçesinde olduğu ve 2 lira mukabilinde anahtarı alıp tuvaleti kullanabileceği yazıyor.

Bir özürlü, bir erkek ve bir bayan tuvaletleri görünüşe göre kaliteli bir yapıya benziyor. Ancak, kapalı kapıların 2 lira mukabilinde açılacak olmasına tepki gösteren vatandaşlar şehir merkezindeki tuvaletlerin de kaliteli olduğu ve ücretinin de 2 lira değil 1 lira olduğuna işaret ederek konuya Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin müdahale etmesini istiyor.

Yazı İçi

Tuvalet ücretini olan 2 liranın fahiş fiyat olduğunu belirten vatandaşlar bu yerin de çay bahçelerinde olduğu gibi 1 lira mukabilinde turnike sistemiyle hizmet vermesi gerekir diyerek başka türlü buradaki tuvaletlerin boşuna yer işgal etmekten başka işe yaramayacağını söylüyor.

HABER: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds