Susurluk’a yakışacak

0

Susurluk’ta yeni yapılacak 6 bin metrekarelik 3 katlı yeni Hükûmet Konağı binasının avam projesi İçişleri Bakanlığı tarafından onaylandı. Bina da Nüfus, Tapu, İlçe Milli Eğitim, Mal Müdürlüğü, Müftülük, Sosyal Yardımlaşma Vakfı gibi birçok kamu kurumu bir arada hizmet verecek.

Yaklaşık 60 yıldır Susurluklulara hizmet veren ve ihtiyacı karşılayamaz duruma gelen Hükûmet konağı yeni binasına kavuşuyor. Sultaniye Mahallesindeki eski askeriye içerisine yapılacak bina 6 bin metrekare kapalı alandan oluşacak. AK Parti İlçe Başkanı Melih Bağırgan, “Halkımıza sözünü verdiğimiz projelerin, yatırımların ve hizmetlerin takipçisiyiz. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun Balıkesir ziyaretinde sözünü verdiği yeni Hükûmet konağı avam projesi onaylandı. Hem Bakanımıza hem de Balıkesir Milletvekilimiz Pakize Mutlu Aydemir’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

“SUSURLUK EN FAZLA YATIRIM ALDIĞI DÖNEMİ YAŞIYOR”

Susurluk’un Cumhuriyet tarihinin en fazla yatırım aldığı altın dönemlerinden birini yaşadığına dikkat çeken Başkan Bağırgan, “Susurluk adeta şantiyeye döndü. Bir tarafta hastane ve TOKİ inşaatlarımız diğer tarafta şehir stadımız ve gençlik merkezi inşaatlarımız devam ediyor. Milli Eğitim’deki okul projelerimizin yanı sıra yeni terminalimiz halkımızın hizmetinde. Kapalı yüzme havuzu olan bir spor salonu, yeni emniyet müdürlüğü binası ve doğalgaz konusundaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Derdimiz de davamızda Susurluk’a hizmet. Susurluk her alanda tarihimizin en büyük yatırımlarına, AK Parti döneminde kavuştu” diye konuştu.

Yazı İçi
“İLÇEMİZE DAHA BÜYÜK HİZMETLER KAZANDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İyinin daha da iyisi vardır anlayışıyla hizmet odaklı bir siyaset güttüklerinin altını çizen Başkan Bağırgan, “İlçemize daha da büyük hizmetler kazandırmak amacıyla vekillerimizle beraber, bakanlıklarımız nezdinde sürdürdüğümüz görüşmeler ve kurumlarımızla koordineli çalışmalarımız sonucunda önemli aşamalar kat ettik. Biz, Susurluk’un turizminin, sanayisinin gelişmesi, mevcut sağlık ve ulaşım alt yapısının daha da güçlendirilmesi için el birliğiyle çalışıyoruz ve yüzleri güldürecek sonuçlar alıyoruz” şeklinde konuştu.

“SUSURLUKLULAR HİZMETE TEK ÇATI ALTINDA ULAŞACAK”

Uzun yıllardır Susurluk’a hizmet veren Hükûmet konağının modern bir kimliğe kavuşacağını anlatan Başkan Bağırgan, birçok resmi kurumu tek çatı altında buluşturacak bina sayesinde Susurlukların hizmete tek bir yerden ulaşması anlamında büyük kolaylık sağlayacağını müjdeledi. Muhalefetin kirli siyaset oyunlarına aldırış etmeden Susurluklulara hizmete devam edeceklerinin önemle altını çizen Başkan Bağırgan, “Bizim yolumuz halka hizmet yolu. Ne yaparlarsa yapsınlar biz bu yoldan asla dönmeyeceğiz. Ülkemizi krizle, kaosla, terörle, vesayet odaklarıyla, darbeyle, tehdit edenlere karşı şimdiye kadar nasıl dimdik durduysak bugünde dimdik ayaktayız. Kutlu davamızın lideri ve devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Milletimize hizmet borcumuzdan başka kimseye eyvallahımız yoktur olmayacaktır” sözleriyle muhalefete meydan okudu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds