Susurluk’ta 23 Nisan coşkusu

0

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çeşitli etkinlikler düzenledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Susurluk’ta coşkuyla kutlandı. Düzenlenen etkinlikler kapsamında Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney başkanlık koltuğunu tüm Susurluklu çocuklar adına Kayra Can ve Defne Öztürk’e devretti. 23 Nisan’ın oldukça anlamlı bir gün olduğunu ifade eden Nurettin Güney, bu günü çocuklara armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla ve özlemle andıklarını dile getirdi. “Bugün çocuklarımızı ne kadar değer vererek büyütürsek, yarın onların bu ülkeye o kadar değer katacak işler yapacağını hiç aklımızdan çıkarmadan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.” dedi.

Yazı İçi
“SİZLER GELECEĞİN İKBAL IŞIĞISINIZ”

Geleceğin teminatı olan çocukların sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Nurettin Güney; “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza armağanı olan bu gün, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan tüm çocukların günüdür. ” ifadelerinde bulundu.

Haber: Nur Uysun

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds