TÜRK TELEKOM ‘A AİT OLAN DİREKLER YIKILMAKTAN KURTARILDI

0

Erdek Sahil Mahallesi 25. Sokak başında 1 aya yakın bir zamandan beri tehlikeli biçimde yan yatmış 2 telefon direğinin neredeyse yıkılacağı haberinden sonra 2 telefon direği yetkililerce tamir edildi.

Türk Telefon Bandırma merkezden gelen 2 araç ve 3 kişilik bir Türk Telefon tamir ekibi 2 telefon direğini ve yerde bulunan kabloları 1 saate yakın bir çalışma sonunda 1 ay sonra eski normal haline getirdi. Tamir ekibinin çalışmalarını izleyen mahalle halkı muhtemel bir kazadan kurtulduklarına sevindiklerini söylediler.

Yazı İçi

Bilindiği gibi; geçtiğimiz yıllarda Erdek-Bandırma kara yolu üzerinde bulunan Türk Telekom´a ait bir telefon direğinden tellerin kopması sonucunda kablolar yoldan geçen bir araca takılmış ve direk bir vatandaşın üzerine devrilerek ölümüne neden olmuştu.

HABER: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds