Ulaşım sıkıntısı devam ediyor

0

Üniversite ve hastanenin olduğu bölgeye tek otobüs gitmesi sebebiyle hem hastalar hem de öğrenciler mağduriyet yaşıyor.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin aynı yerde olması sebebiyle merkezden yalnız bir otobüs kalkıyor. Dolayısıyla merkezden hastaneye gidecek vatandaşlar ve yine merkezden üniversiteye gidecek öğrenciler aynı otobüse binmek durumda kalıyor. Bu durum hem öğrenciler hem de hastaneye gidecek vatandaşlar için zulüm haline geliyor.

Yazı İçi

Bandırma’da Onyedi Eylül Üniversitesi Medya İletişim son sınıf öğrencisi Murad Hajıyev, yaşadığı mağduriyeti dile getirerek “Üniversiteye günde binlerce öğrenci çıkıyor. Otobüsler çok kalabalık. Hastaneye hasta olan kişiler gidiyor. Onlar da bu kalabalıkta konforlu gidemiyor. Bu güzergâhı kullananların ulaşım sıkıntısı yaşamaması için acilen planlanma yapılması gerekiyor.” diye konuştu. Geçtiğimiz haftalarda Bandırma’da öğrenim gören öğrenciler şehir merkezinin üniversiteye yalnızca bir otobüs kalkmasının açtığı sorunları dile getirerek ulaşım planlamasının değişmesi için kampanya başlatmıştı.

Ulaşım şartlarının kolaylaştırılması adına başlatılan kampanya hala çözüme ulaşmadı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds