Ural’dan Yılmaz’a istişare tepkisi

0

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural, “Balıkesir ne yazık ki yanlış yönetimler nedeniyle bugün köyde kalmamış ama büyükşehir olamamış bir kent konumundadır” dedi.

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı Balıkesir’in sorunları ve yatırımları konusunda kimseyle istişare etmemesi konusunda eleştirdi. Bu durumu Balıkesir’in çıkarları açısından doğru bulmadığının altını çizen Başkan Ural,” Balıkesir bugün ne yazık ki köyde kalmamış ama büyükşehir de olamamış, büyümeyi bekleyen büyük bir kent konumundadır” dedi.

“İSTİŞAREDEN UZAK BİR TUTUM”

Balıkesir’in merkezde çok önemli bir değeri olarak gördüğü lunapark arazisinin 52 milyon 52 bin lira karşılığında ihaleye çıkarılmasına karşı çıktıklarını belirten Ural, “Bu arazi, Balıkesir’in kalbi durumundadır” diye konuştu. BBB’nin son olarak meclisten 180 milyonluk borçlanma yetkisi istemesini de doğru bulmadığını açıklayan Başkan Ural, “Yücel Bey, ne yazık ki istişareden çok uzak bir tutum izliyor” dedi.

Yazı İçi
“OYUMUZ SÜREKLİ ARTIYOR”

Son anketlere göre, İYİ Parti’nin Balıkesir’deki oy oranının yüzde 22.30 olduğuna işaret eden Ural, şunları söyledi:
“İlimizdeki 20 ilçenin de partimiz teşkilatlarının çalışmalarından çok memnunum. Seçime kadar bu oy oranını yüzde 27’ye yükseltmeyi hedefliyoruz. İlk genel seçimde partimizin, Balıkesir ilinden en az üç milletvekiliyle temsil edileceğini düşünüyoruz. Balıkesir ilinde yaptığımız çalışmalar sırasında vatandaşlarımız bize ‘Şu anda Balıkesir’in 9 milletvekilinden hiçbirini tanımıyoruz. Hiçbiri bizimle temas kurmadı’ diyorlar.”

“ADAYLIK DÜŞÜNCEM YOK”

Seçimlerde sandık güvenliğini korumanın çok önemli olduğunu vurgulayarak, bu konuda gerekli önlemleri alacaklarını belirten Ural, milletvekilliği veya belediye başkanlığı gibi hiçbir adaylığı düşünmediğini sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds