Vali Hasan Şıldak Evlerde Uyulması Gereken Kuralları Hatırlattı

0

Salgın hastalığın çok hızlı bir artışa geçtiği bu günlerde Balıkesir Valisi Hasan Şıldak vatandaşlara tedbirlere uymaları konusunda sık sık uyarılarda bulunmaya devam ediyor.

Yazı İçi

Salgın hastalıktan korunmak için yapılması gerekenleri her fırsatta hatırlatan Şıldak bu kez vatandaşlarımızın evlerinde uyması gereken Covit-19 kurallarını hatırlattı.

Güçlenen salgına karşı her bir vatandaşın eksiksiz şekilde tedbirlere uyması gerektiğini dile getiren Vali Şıldak sosyal medya hesaplarında bugün yaptığı paylaşımında;
“Evleri sık sık havalandırınız. Evlere ziyaretçi kabul etmeyiniz. Misafirlik, komşu ve akraba ziyareti yapmayınız. Tüm ev sakinleri olarak kendi sağlık durumunuzu takip ediniz ve herhangi bir belirti ortaya çıkması durumunda sağlık kuruluşuna başvurunuz.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds