Vali Şıldak; “Alınan Önlemler Yeterli Olmuyor”

0

Haftanın ilk paylaşımında yine Balıkesirlilere seslenen Vali Şıldak, herkesin güzel haberler alacağı sağlıklı ve huzurlu bir hafta olmasını diledi. Tüm ülkeyle birlikte İlimizde de halen yükselişte olan koronavirüs pozitif vaka ve temaslı sayısı dolayısıyla alınan tedbirlere uyma noktasında vatandaşın gerekli özeni göstermediğini dile getiren Vali Şıldak salgın hastalığın yayılımının genişlediğini vurguladı.

Yazı İçi

Paylaşımlarında her bir vatandaşın tedbirlere samimi bir şekilde uyması gerektiğini belirten Vali Şıldak herkesin sorumluluk bilincinde olması gerektiğini yineledi. Balıkesirlileri tedbirlere istisnasız uymaya davet eden Vali Şıldak paylaşımında; “Sağlık ve huzur içinde hayırlı haberler alacağımız bir hafta diliyorum.
Salgın hastalığın yayılımı genişliyor. Tedbirlere özen göstermeme sebebiyle aldığımız önlemler yeterli olmuyor. Hepimiz bu mücadelede sorumluyuz!  Balıkesir’i tedbirlere tam olarak uymaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds