Vali Şıldak Bu Kez 65 Yaş Üzeri Vatandaşları Uyardı

65 Yaş Üzeri Vatandaşlar İçin Uyarıda Bulundu

0

Vatandaşların tedbirlere uymaları konusundaki uyarılarını her gün ısrarla yenileyen Balıkesir Valisi Hasan Şıldak,bu kez 65 yaş ve üzeri vatandaşların uygulaması gereken Covit-19 kurallarına dikkat çekti.

 

Yazı İçi

Güçlenen salgına karşı her bir vatandaşın eksiksiz şekilde tedbirlere uyması gerektiğini ifade eden Vali Şıldak sosyal medya hesaplarındaki bugünkü paylaşımında;  “65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın saat 10.00-16.00 arasında dışarıya çıkmalarına izin verilmektedir. Saat 14.00’den sonra pazar yerlerine girişleri ve toplu ulaşım araçlarını kullanmaları kısıtlanmıştır. Bu vatandaşlarımızın zorunlu olmadıkça hiç dışarıya çıkmamaları önerilmektedir. Zorunlu olarak dışarıda bulundukları esnada ise sosyal mesafe kuralına uymayı zorlaştıran her tür kalabalık ortamdan uzak durmaları gerekmektedir.

65 yaş ve üzerindeki vatandaşlarımızla evler dahil aynı ortamda bulunulduğu esnada diğer kişilerin mutlaka maske takması sağlanmalıdır. Bu vatandaşlarımızın bulunduğu evlere kesinlikle ziyaretçe kabul edilmemesi gerekmektedir.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds