Vali Şıldak; “Tedbirlere Fedakârlıkla Tam Uyulmalı”

Vali Şıldak, "“Koronavirüsü durdurmak için kurumlarımız, personelimiz özveriyle çalışıyor"

0
Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, son günlerde kovid-19 salgınının yükselişe geçmesi sonrasında vatandaşların alınan tedbirlere uymasının önemine işaret ederek fedakârlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç olduğunu söyledi.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada,  salgının en başından itibaren özveri ile çalışan kurum ve personellere fedakârlıkları için her fırsatta teşekkür eden Vali Şıldak koronavirüsü durdurmak için her bir vatandaşın desteğine şimdi çok daha fazla ihtiyaç olduğunun altını çizdi. Bu ifade, vatandaşlarımızın duyarlılığı olmadan virüsün durdurulamayacağı anlamına geliyor.

Yazı İçi

Sosyal medya hesaplarından yaptığı uyarı ve telkinleri sıklaştıran Vali Şıldak her zaman dile getirdiği tedbirlere samimi olarak uyulması gerektiğinin yanı sıra, Balıkesirlilerin fedakârlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç olduğunu belirtti.

Maske kullanımının yanında kalabalık ortamlardan da uzak durulmasının gerektiğini vurgulayan Vali Şıldak paylaşımında;

“Koronavirüsü durdurmak için kurumlarımız, personelimiz özveriyle çalışıyor.
Şimdi her birinizin desteğine, fedakarlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç var!
Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın,
Ziyaret yapmayın,
Kalabalıktan uzak durun!
Lütfen tedbirleri tam uygulayın!” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds