Yaparsa Susurluk Ateşi yapar

0

Susurluk Ateşi Derneği eğitim, sosyal ve kültürel alanlarda birçok farkındalık projeleriyle Susurluk’a katkı sağlıyor. Dernek Başkanı Hakan Ergün, “Toplumun en çok ihtiyaç duyduğu sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının kuvvetlenmesi amacıyla bu yolda yürüyoruz.” dedi.

Taraftar gurubu olarak tribünde oluşan bugün ise birçok yaşama dokunan “Susurluk Ateşi Sosyal ve Kültürel Dayanışma Derneği” 2016 yılında kurumsallaşarak önemli sosyal projeler gerçekleştirdi. “Sevgi Eylem Gerektirir” sloganıyla yola çıktıklarını dile getiren Susurluk Ateşi Derneği Başkanı Hakan Ergün, yönetim kurulu ekibiyle birlikte gerçekleştirdikleri önemli çalışmalarından birinin Susurluk Atatürk İlköğretim Okulu’na kütüphane kazandırmak olduğunu söyledi.

“ETKİNLİKLERİMİZLE SUSURLUK HALKININ YANINDAYIZ”

Yardımlaşmaya her zaman hazır olan yönetim ekibiyle birlikte sosyal ve kültürel faaliyetleri hakkında konuşan Ergün, il ve ilçe bazından birçok etkinlik gerçekleştiğini belirtti. Ergün, “Arkadaşlarımız ile birlikte bazı kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaparak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Aşure ikramı, pandemi sürecinde maske dağıtımı, kış döneminde sokak hayvanlarına yem dağıtımı, ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine gıda paketi göndermek gibi sayamayacağımız etkinlik düzenledik.” dedi. Düzenledikleri etkinliklerin yanı sıra eğitim de verdiklerinden söz eden Ergün, “Küfüre Hayır” kampanyasıyla küfür dilini değil, sevgi dilinin konuşulması gerektiğine vurgu yaparak, konuyla ilgili konferans ve eğitim çalışmaları yaptıklarını da dile getirdi.

Yazı İçi
“YAPARSA SUSURLUK ATEŞİ YAPAR”

Başkan Ergün, yapılan çalışmaların halk tarafından takdir edilmesinin dernek yönetimini çok mutlu ettiğini ifade etti. Yolda karşılaştıkları vatandaşların dernek yönetimine beklentilerini dile getirdikleri söyleyen Ergün, “Çarşıda dolaşırken görüştüğümüz her kesim, yaparsa Susurluk Ateşi yapar diyerek bizlere daha çok sorumluluk veriyor. Bizlerde bu sorumluluk bilinciyle daha iyi sosyal projeler hazırlamaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

“YENİ ÇALIŞMALARIMIZ KAPIDA”

Derneğin yeni projelerinin gündemde olduğunu ve bu projelerle Susurluk’a fayda sağlamak istediklerini vurgulayan Ergün, yapacakları çalışmalardan şu şekilde bahsetti:

“21 Mayıs Dünya Süt Günü’nde çocuklara yönelik etkinliklerle birlikte süt dağıtımı yapmayı düşünüyoruz. 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Susurluk Belediyesi ve Derneğimizin iş birliği kapsamında çevre bilincinin aşılanması ve farkındalık kazanılması için Susurluk Çaylak Mesire Alanı’nda çevre temizliğinin ardından konferans ve eğitim çalışmaları yapacağız.” Başkan Ergün, ilerideki günlerde “Zaman İsraf Oluyor ” projesi kapsamında çalışma gerçekleştireceklerinin de bilgisini vererek konuyla ilgili kahvehanelerde ve internette geçen verimsiz zamanın faydalı ve üretime yönelik olmasıyla ilgili eğitim çalışmaları ve projelerin olacağını belirtti.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds