Yaşlı kadını öldürmeye çalışan zanlılar tutuklandı.

0

Bandırma’da sağır ve dilsiz yaşlı kadını ip ile boğarak öldürmeye çalışan ve sonrasında Yalova’da yakalanan zanlılar adliyeye sevk edildi.

Bandırma ilçesi Ayyıldız mahallesinde yaşanan olayda M.Ş’nin (68) evine girerek sağır ve dilsiz kadını ip ile boğmaya çalışan A.T (20) ile F.E (19) bu esnada yaşlı kadının kolundaki bilezikleri aldı. Camdan bağırmaya çalışan ancak ses çıkmayan kadın sesini komşularına duyuramadı. M.Ş’nin can havli ile zanlılara tekme atarak yaralı halde kurtulmasının ardından A.T ve F.E’de evden kaçtı.

Yaşlı kadın Bandırma Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi. Zanlıların yakalanmasına yönelik olarak Bandırma ilçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipler tarafından operasyon başlatıldı.

A.T ve F.E’nin Kocaeli iline gitmek üzere yola çıktığının tespit edilmesi üzerine Yalova ilinde Yalova Cinayet Büro Amirliği Ekipleri ile Bandırma Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekip birlikte operasyon yapıldı. Seyahat ettikleri otobüste gözaltına alınan zanlılar üzerinde yapılan aramada yaşlı kadından çaldıkları belirlenen ziynet eşyaları ele geçirildi. Zanlılar Yalova’dan Bandırma ilçesinde getirildi.

Bu esnada Bandırma ilçesinde zanlılara yardım ettiği gerekçesi ile zanlılardan birinin kız arkadaşı olduğu tespit edilen F.A’da (18) gözaltına alındı. Asayiş Büro Amirliğine getirildiğini öğrenen yaşlı kadının yakınları ise zanlılara saldırmak istedi. Bu girişim polis tarafından engellendi. Gözaltına alınan zanlılar hastaneden alınan sağlık raporlarının ardından mahkemeye sevk edildi. Çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanan zanlılar Bandırma M Tipi kapalı cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds