YEMMAK 25 Basamak Birden Yükseldi

0

Turkishtime tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge harcaması yapan şirketleri” araştırmasında 2020 yılı içersinde en fazla Ar-Ge harcaması yapan şirketler açıklandı. Ar-Ge çalışmalarına dair Türkiye’de son yıllarda ciddi adımlar atılırken Ekonomi ve İş Dünyası Portalı Turkishtime’ın 2013 yılında start verdiği “Türkiye Ar-Ge 250 Araştırması” da bu amaca hizmet eden en önemli hamlelerden biri olmakta.

Firmaların 2020 verileri ışığında hazırlanan ve Ar-Ge’ye yapılan yatırımın önemi vurgulanan araştırmada, Yemmak bu yıl yine ikinci 250 listesinde yerini aldı.

Yazı İçi

2019 verilerinin aktarıldığı bir önceki araştırmada 385. sırada yer alan Yemmak, 25 basamak yükselerek 360. sırada listelendi. Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge harcaması yapan şirketler sıralamasında 2020 yılı için bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 7’lik bir yükseliş oldu. Ar-Ge yatırımlarında yine bir önceki yıla göre % 25,6’lık büyüme ile ciddi bir Ar-Ge yatırım büyümesi kaydetti.

 

Araştırmada, Ar-Ge ve yenilikçiliğin her geçen gün daha da derinleştiği Türkiye’de firmaların bu alana yaptığı yatırımların katlanarak arttığı gözlemlenirken araştırmaya konu olan 500 firmanın toplamda 16 milyar 995 milyon liralık Ar-Ge harcaması gerçekleştirdiği belirtildi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds