YENİ YÖNETİMDEN BAŞKAN TOLGA TOSUN’A ZİYARET

0

Bandırmaspor’un yeni başkanı Onur Göçmez ve yönetimi, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u ziyaret etti.Dün gerçekleşen Bandırmaspor Olağanüstü Genel Kurul Kongresi’nde şehrimizin markası olan Bandırmaspor’un yeni başkanı Onur Göçmez oldu. Ziyarette Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, yeni sezon planlaması için Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez’den bilgiler aldı.

Yazı İçi

Sporun ve sporcunun daima yanında olduğunu belirten Başkan Tolga Tosun; “Hak ettiğimiz yerdeyiz!. Takımımızın daha büyük başarılar gösterip Süper Lig’e de yükseleceğine ve ligi zorlayacağına inanıyoruz. Bandırma Belediyesi ve şahsım olarak Bandırmaspor’umuzun her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu yıl korona virüs nedeniyle yapamadığımız festivalimizin sponsorlarıyla görüşüp Bandırmasporumuz için destek isteyeceğiz. Tek yürek olacak daha çok başarıları birlikte göreceğiz” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds