Yörsan faaliyete geçiyor

0

Türkiye’nin en büyük süt işleme tesislerinden birisi olan “Yörsan” yeniden süt alımı ve üretim için Onay Belgesi’ni aldı.

Yazı İçi

2019 yılında kayyum atanan ve hakkında iflas kararı verilen Yörsan, Türkiye’nin en büyük 137. sanayi kuruluşu olan Matlı Grup tarafından satın alınmıştı. Geçtiğimiz günlerde Tarım ve Orman İl Müdürü Erkan Alkan, Matlı Grup tarafından alınan Yörsan’ı ziyaret edip, incelemelerde bulundu. Türkiye’nin önemli süt üretim merkezlerinden biri olan, Balıkesir’de üreticilerin sütlerinin katma değeri yüksek ürünlere dönmesi için yürütülen projeler ile yatırımları yerinde incelemesinin ardından Müdür Alkan, işletmenin faaliyete geçmesi için gerekli olan Onay Belgesi’ni Matlı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı’ya teslim etti.

Tarım ve Orman İl Müdürü Erkan Alkan, Gıda ve Yem Şube Müdürü Ayhan Aydınol’un da hazır bulunduğu ziyarette Matlı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ile bölgede uygulanması planlanan projeler ile yatırım hedefleri üzerine bilgi alışverişinde bulundu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds