“Zamlar derhal geri alınmalı”

0

Siyasi iktidarın enerji politikası olmadığını, enerjiyi şirketler ve enerji lobilerine teslim ettiğini belirten Akın, “Bu iktidar, milleti elektrik faturaları ile çarpıyor” dedi.

Bandırma Gazeteciler Cemiyeti’ni(BGC) ziyarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, enflasyonun ve yapılan zamların vatandaşları ezdiğini vurguladı. Akın, “Bu zamlar, derhal geri alınmalıdır. Ülkeyi bu duruma, bu siyasi iktidarın yanlış ekonomi politikaları getirdi. Kendileri en küçük bir fedakârlık yapmıyor. Tüm fedakârlığı vatandaş yapıyor.” diye konuştu. Siyasi iktidarın, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumu gözlerden uzaklaştırmak için gündem değiştirme çabalarına da vatandaşların artık aldanmadığına işaret eden Akın, şunları aktardı:

“Bu iktidarın ülkeye yapacağı en büyük iyilik, sandığı milletin önüne getirmektir. Siyasi iktidar seçimden hiç korkar mı, seçimden kaçar mı? Ama bunlar, seçimden kaçıyorlar. Çoğu gitti, azı kaldı. Millet ittifakı olarak iktidara gelerek ülkenin bu kötü gidişine son vereceğiz.”

EDİNCİK MERASI EDİNCİKLİLERİNDİR
Yazı İçi

Büyükşehir Belediyesi’nin bütün çabalarına rağmen Edincik Merası konusunda geri adım atmayacaklarının altını çizen Akın, “Bu mera Edinciklilerin kendi paralarıyla aldığı bir yer. Mera Edinciklilerindir. Bu merayı büyükşehir belediyesine vermeyeceğiz. Bu konuyu çok yakından takip ediyorum. Edincikli hemşehrilerimde yakından takip ettiğimi biliyor” şeklinde konuştu.

“ORTAM VE KOŞULLAR UYGUN OLURSA ÖN SEÇİM OLMALI”

“Millet İttifakı” olarak seçimi kazandıktan sonra beldeleri yeniden kurup, köy tüzel kişiliklerini yeniden yaşama geçireceklerini belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, konuyla ilgili hazırlık çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Akın, ortam ve koşullar uygun olduğu takdirde, partilerinin milletvekilliği ve belediye başkan adaylıklarının ön seçimle belirlenmesinden yana olduklarına işaret ederek, “Bildiğiniz gibi ben de ön seçim sonunda milletvekili adayı olarak seçime girip, milletvekili olmuştum” dedi.

Akın, Samsun’da Atatürk anıtına saldırı olayını da, “İhanet, vefasızlık ve şerefsizlik olarak değerlendirdi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds