“Zihninizi dinlendirin”

0

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan, yarıyıl tatiline çıkan öğrencilere seslenerek, “2. döneme daha hazır bir zihin için dinlenin, sosyal hayata katılın ve kitap okumayı unutmayın” dedi.

Susurluk’ta 4 bin 663 ve 432 öğretmen için 2021-2022 eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatili devam ediyor. Karnelerin öğrenciler için bir durum göstergesi olduğuna dikkat çeken Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan, öğrencilerden karnelerin kendilerine anlattıklarına kulak vermesini istedi.

“BAŞARI VE BAŞARISIZLIK BİZİM ELİMİZDE”

Başarı ve başarısızlığın herkesin kendi elinde olduğunun önemle altını çizen Müdür Akoğlan, öğrencilere tatilde kitap okumalarını nasihat ederek, “Geleceğin mimarları olarak sizler, bugünden kendinizi geliştirmeli, donanımlarınızla güzel ülkemizin daha güzel daha müreffeh bir vatan olmasını sağlamalısınız. 2. döneme daha hazır bir zihin için dinlenin, sosyal hayata katılın ve kitap okumayı unutmayın” dedi.

Yazı İçi
“KARNELER ÖĞRENCİ, AİLE VE BİZLERİ DE DEĞERLENDİRİR”

Velilere çocuklara iletişimlerini güçlü tutmaları tavsiyesinde bulunan Akoğlan, çocukların istek ve değerlendirmelerinin önemsenmesi konusuna vurgu yaptı. Hayat okuluna hazırlanan çocukların en büyük destekçilerinin aileler olması gerektiğine dikkat çeken Müdür Akoğlan, “Öğrenci karnesi sadece öğrenciyi değil sizleri de bizleri de değerlendirir. Öğrencilerimizin donanımlı birey olması için ona yol gösterici olmayı unutmayınız” diye konuştu.

“SİZLERE MİNNETTARIM”

Öğretmenlerin bu süreçte eğitim öğretim faaliyetlerini aksamadan yürümesinde büyük emek verdiğini kaydeden Müdür Akoğlan, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi, hayat okuluna hazırladığınız için hepinize minnettarım” şeklinde konuştu. Yardımcı hizmetler sınıfında çalışan personelin eğitim camiasının görünmez kahramanları olarak değerlendiren Akoğlan, ”Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin temiz ve sağlıklı okullarda eğitim öğretim faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için yaptığınız çalışmalardan dolayı ellerinize, emeklerinize sağlık” sözleriyle temennilerini dile getirdi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds